www.baltha.eu

hooaeg suured tšnud kavad video lingid kontakt

1974 Tehumardi

Aeg: 22.-23.november
Distants: 354km
Startis 50, lõpetas 48 ekipaaži

 

koht
number
ekipaaž
võistkond
tulemus
1
37
Toonart Rääsk - Urmas Silm KTM
162
2
43
Raivo Sareal - Tiit Lutter Tartu "Autom" I
163
3
33
Hans Vissor - Sulev Eber KTM
169
4
20
Mati Meos - Kristjan Haller Teaduste Akadeemia
172
5
30
Mati Merilo - Mati Mumm Tartu "Autom" II
172
6
52
Valdur Tamming - Mati Kaljumets Autom Vab. Nõuk.
174
7
26
Johan Palu - Jaan Mill Võru velled
177
8
31
Ants Tomson - Valdeko Tank Tartu "Autom" II
178
9
80
Aivo Oina - Peeter Kalli Kirjamehed
179
10
88
Olavi Ulm - Rein Rämmi Tiho
182
11
16
Harry Jakobi - Taivo Undla
182
12
46
Kaljo Aste - Arvo Seema
182
13
49
Erik Kärk - Ülo Kallas Tiho
183
14
21
Ants Ruuder - Sulev Ilves EPA
190
15
22
Ravu Ivask - Avo Eensaar EPA
194
16
57
Mati Põld - Ülo Vevers
195
17
56
Andres Kodanipork - Jaan Kodanipork
196
18
83
Toomas Rool - Vello Saal Haapsalu KEK
202
19
27
Valdur Saar - Tõnu Maask Kuldne
203
20
5
Aavo Pallik - Priidik Mentaal Autom Vab. Nõuk.
205
21
39
Kalju Kajasaar - Paavo Silmato
207
22
10
Mati Reinhold - Peeter Rehemaa Tartu "Autom" I
208
23
42
Erik Mölder - Jüri Käosaar Teaduste Akadeemia
211
24
15
Valeri Larionov - Rein Reins Haapsalu KEK
212
25
7
Arvo Sõrm - Tiit Kirsipuu
218
26
24
Valter Niinep - Arvo Niinep EPT Väike-Maarja
231
27
55
Ants Meier - Vaike Meier Peedu
239
28
25
Teet Õispuu - Ester Õispuu
240
29
64
Gunnart Tetsmann - Einar Talts Kirjamehed
240
30
51
Tõnu Kruusmaa - Heiki Saar
250
31
47
Anu Roots - Ülo Tammeväli
258
32
69
Peeter Pere - Udo Lepik
259
33
9
Rein Kärner - Jaan Tilk EPT Väike-Maarja
260
34
35
Arvo Jürna - Eugen Erendi Rakvere "Autom"
267
35
40
Helvet Noop - Jaak Kuusik
270
36
8
Roland Tammik - Vello Kruus Eesti Elekrtivõrkude Ehitus
272
37
23
Karl Alaver - Elmo Luiste Võru Tarbijate Kooperatiiv
291
38
48
Vahur Kaldas - Valdek Vahelaid Eesti Elekrtivõrkude Ehitus
333
39
36
Liivard Raag - Aadu Olesk Võru velled
374
40
29
Tarmo Tuum - Roland Ilves
384
41
4
Alfred Otstavel - Jüri Kütt Kingissepa MRK
420
42
84
Joel Remmel - Juta Remmel
458
43
53
Eino Tälli - Ain Mõlder Rakvere "Autom"
546
44
79
Vaino Kolk - Priit Kolk
613
45
59
Vello Lehtpuu - Alto Aleksander Lepp
817
46
68
Paavo Loo - Avo Katus
902
47
2
Enn Lutti - Agu Truuts Kuldne
1263
48
3
Aksel Austla - Aivo Carles Kaljula Võru Tarbijate Kooperatiiv
1333
49
28
Lev Sverdlov - Peedu Mekk Peedu
katkestas
50
1
Heino Kumm - Ilmar Kuut Kingissepa MRK
katkestas

 

võistkondlik arvestus
1
KTM
Hans Vissor - Sulev Eber
Toonart Rääsk - Urmas Silm
2
Tartu "Autom" II
Mati Merilo - Mati Mumm
Ants Tomson - Valdeko Tank
3
Tiho
Olavi Ulm - Rein Rämmi
Erik Kärk - Ülo Kallas
4
Tartu "Autom" I
Raivo Sareal - Tiit Lutter
Mati Reinhold - Peeter Rehemaa
5
Autom Vab. Nõuk.
Valdur Tamming - Mati Kaljumets
Aavo Pallik - Priidik Mentaal
6
Teaduste Akadeemia
Mati Meos - Kristjan Haller
Erik Mölder - Jüri Käosaar
7
EPA
Ants Ruuder - Sulev Ilves
Ravu Ivask - Avo Eensaar
8
Haapsalu KEK
Valeri Larionov - Rein Reins
Toomas Rool - Vello Saal
9
Kirjamehed
Aivo Oina - Peeter Kalli
Gunnart Tetsmann - Einar Talts
10
EPT Väike-Maarja
Rein Kärner - Jaan Tilk
Valter Niinep - Arvo Niinep
11
Võru velled
Liivard Raag - Aadu Olesk
Johan Palu - Jaan Mill
12
Eesti Elekrtivõrkude Ehitus
Vahur Kaldas - Valdek Vahelaid
Roland Tammik - Vello Kruus
13
Rakvere "Autom"
Eino Tälli - Ain Mõlder
Arvo Jürna - Eugen Erendi
14
Kuldne
Valdur Saar - Tõnu Maask
Enn Lutti - Agu Truuts
15
Võru Tarbijate Kooperatiiv
Aksel Austla - Aivo Carles Kaljula
Karl Alaver - Elmo Luiste
katk.
Peedu
Ants Meier - Vaike Meier
Lev Sverdlov - Peedu Mekk
katk.
Kingissepa MRK
Alfred Otstavel - Jüri Kütt
Heino Kumm - Ilmar Kuut

 

Untitled Document Untitled Document Untitled Document