www.baltha.eu

hooaeg suured tšnud kavad video lingid kontakt

1984 Baltika

Aeg:
Distants:
Startis: 61, lõpetas 50 ekipaaži
koht
stadri nr
ekipaaž võistkond
tulemus
1
1
Vallo Soots – Toomas Putmaker NSVL
8925
2
24
Vello Õunpuu – Aarne Timusk NSVL
8973
3
37
Valeri Filimonov – Mihhail Devel NSVL
8975
4
10
Janis Lavrinovitš – Raimonds Pokulis NSVL
9026
5
41
Vladislav Stõkov – Mihail Titov NSVL
9152
6
44
Hardi Mets – Udo Mets NSVL
9189
7
6
Vaclav Blahna – Pavel Skovanek TSSV
9226
8
3
Vladimir Goltsov - Sergei Štin NSVL
9248
9
42
Vilius Rožukas - Andrius Vadauskas NSVL
9254
10
Stepan Vassiljev - Julian Izmagilov NSVL
9254
11
39
Viktor Moskovskihh - Arvydas Girdauskas NSVL
9353
12
38
Eedo Raide - Georg Valdek NSVL
9468
13
Vjatšeslav Danilov - Grigori Vorobeitšuk NSVL
9563
14
Konstantin Antropov - Gennadi Kolomiets NSVL
9691
15
50
Ando Nõel - Toomas Ristlaan NSVL
9738
16
Janis Šakaiskas - Janis Auzins NSVL
17
48
Ivar Peedu - Juhan Kasemaa NSVL
9788
18
Jan Trajbold - Vladimir Zelinka TSSV
19
Urmas Kask - Tiit Toomsaar NSVL
9863
20
51
Vladislav Voitovitš - Viktor Timkovski NSVL
21
Enn Jõemägi - Tiit Sepp NSVL
10031
22
62
Viktor Oreškin - Märt Ots NSVL
10136
23
Vaclav Arazim - Pavel Brany TSSV
24
Zdenek Pipota - Oldrich Gottfried TSSV
25
Aavo Pikkuus - Lehar Linno NSVL
10211
26
Jozef Wazny - Wojciech Ondraczek Poola
27
Raivo Kolk - Virgo Janno NSVL
10377
28
7
Andrzej Koper - Jacek Lewandowski Poola
29
60
Jüri Triisa - Arne Uusneem NSVL
10389
30
Hailutis Shtelmakas - Vytautas Fedaravicus NSVL
31
Paul-Robert Helk - Juhan Saar NSVL
10536
32
Georgi Petrov - Ivan Tonev Ungari
33
Yotzo Stefanov - Petko Petkov Ungari
34
Slavcho Hristov - Stoyan Radev Ungari
35
Stanislaw Skrzynecki - Krzysztof Winkowski Poola
36
Hristo Veselinov - Boyko Ignatov Ungari
37
20
Eberhard Uth - Hans-Holger Grimm SDV
38
Stefan Strauch - Manfred Kretschmar SDV
39
Todor Nedialkov - Sascho Pashov Ungari
40
Wolfgang Grube - Roland Schmidtchen SDV
41
Laszlo Ranga - Arpad Kurcz Ungari
42
Kalman Topor - György Barna Ungari
43
Florentin Mateescu - Mircea Panaite Rumeenia
44
Mihai Costinean - Gheorge Barbu Rumeenia
45
Cristea Eugeniu Ionescu - Petre Darkalovoivu Rumeenia
46
Nico Balea - Ioan Dicoi Rumeenia
47
Pawel Przybylski - Wlodzimierz Krzeminski Poola
48
Laszlo Kelecsenyi - Bialko Balasz Ungari
49
Dieter Köppe - Klaus Bunk SDV
50
Petru Aldea - Gheorghe Nemes Rumeenia
katk.
Hans-Ullrich Sonntag - Bernd von Nessen SDV
katkestasid
katk.
Marian Bublewicz Poola
katkestasid
katk.
2
Nikolai Bolsihh - Igor Bolsihh NSVL
katkestasid
katk.
27
Gyula Dudas - Tibor Oroszlan Ungari
katkestasid
katk.
36
Joel Tammeka - Ants Kulgevee NSVL
katkestasid
katk.
57
Arnold Damis NSVL
katkestasid
katk.
Raido Rüütel - Tõnu Vunn NSVL
katkestasid
katk.
Heiki Ohu - Toomas Diener NSVL
katkestasid
katk.
Vello Grünberg - Sulev Ital NSVL
katkestasid
Võistkondlikult:
1
NSVL
2
Tšehhoslovakkia
3
Poola

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

(Mati Kers - erakogu)

 

 

 

 

Untitled Document Untitled Document Untitled Document