www.baltha.eu

hooaeg suured tšnud kavad video lingid kontakt

1986 Paide

Aeg: 07.-08.juuni
Distants: 506,6km lisakatseid 174,8km
Distants: 284,6km lisakatseid 83,2km (II liiga)
Startis 47, lõpetas 25 ekipaaži
Startis 46, lõpetas 35 ekipaaži (II liiga)
koht
stardi nr
ekipaaž võistkond
tulemus
A-2
1
20
Ivar Raidam - Maano Mardisalu Harju KEK
5720/0
2
28
Ando Nõel - Jüri Triisa Karksi TSK
5815/0
3
38
Tiit Lutter - Anne Kiisholts TRÜ
5931/0
7.klass
1
15
Toomas Seger - Andrus Vares Vinni NST
5964/0
2
14
Mihhail Orlov - Hannes Vares Tamsalu EPT
6101/0
3
18
Tarmo Trummal - Tiit Ling Tallinna AV
6192/0
4
44
Tiit Jüriöö - Vahur Lõoke Alavere sovhoos
6235/0
5
75
Enn Õunpuu - Matti Hoppenstiel Aravete kolhoos
6275/0
6
23
Kalju Märtin - Tiit Varrik Tartu ALMAVÜ
6288/0
8.klass
1
6
Vello Lehtpuu - Juhan Mänd VAZ-i keskus
6016/0
2
21
Aleksander Vardakov - Neddy Kramer VAZ-i keskus
6056/0
3
13
Rain Aava - Erbert Kalaus TNLV
6142/0
4
39
Aare Pukk - Aivar Mägi Tartu KRT
6297/0
5
42
Urmas Müürsepp - Jaan Nuudi ETKVL koondis "Auto"
6344/0
6
Kalmer Lepner - Tiit Paju Vinni NST
6364/0
10.klass
1
16
Väino Tupits - Ado Parbo Tempo
6355/0
2
17
Margus Virkoja - Rein Voolaid ATB 10
6423/0
3
61
Jüri Kulli - Margus Mesipuu Tempo
6442/0
4
66
Toivo Vainlo - Toivo Arumäe Tempo
6503/0
5
32
Vahur Vaarma - Urmas Künstler ATB 10
6527/0
6
80
Rein Tammin - Mati Tammest Tempo
6552/0
II liiga
1
Urmas Kask - Tiit Toomsaar ERF Mobile
3084/0
2
Toonart Rääsk - Ain Laiverik Aiandusk. SAB
3129/0
3
Ülo Mets - Margus Murakas kolhoos "9.Mai"
3144/0
4
Tõnis Luhamäe - Tarmo Anni Harju KEK
3212/0
5
Hillar Teder - Andres Kogermann isiklik auto
3225/0
6
Andrus Blok - Aare Ehvert ART nr.2
3288/0

Urmas Müürsepp - Jaan Nuudi (Tanel Müürsepp - erakogu)

Valeri Berendson - Kalmer East (Valeri Berendson - erakogu)

Kalev Holzberg (Kalev Holzberg - erakogu)

Jüri Jürgens - Jaan Jürgens (Jüri Jürgens - erakogu)

Urmas Müürsepp - Jaan Nuudi (Tanel Müürsepp - erakogu)

 

 

Untitled Document Untitled Document Untitled Document